- 1 jajko
- pół główki dowolnej cebuli
- dwa plasterki szynki drobiowej
- duża łyżka chudego twarogu
- duża łyżka chudego sera Feta
- duża łyżka otrębów pszennych
- 2 duże łyżki otrębów owsianych
Tak wygląda moje codzienne śniadanie plus kawa arabika z mlekiem 2%! :) Uzależniłam się już od tego porannego rytuału, ale po nim mam super energię i nastawienie na cały dzień, nie mam problemów żołądkowych, na które narzekałam przez co najmniej 2 ostatnie lata. Czuję się mega zdrowa i lekka! :)

No comments:
Post a Comment